Aktuality

Za mobil do kina pokračuje už 5.2. s předpremiérou LEGO BATMAN

Za mobil do kina pokračuje už 5.2. s předpremiérou LEGO BATMAN | 27.01.2017

Přijďte v neděli 5.2. do kina v pražské Hostivaři, v Olomouci do Šantovky a v Teplicích do Galerie na náměstí Svobody, vezměte s sebou starý mobil a druhý lístek máte ZDARMA.

Každý kdo s sebou přinese vysloužilý mobil získá navíc lístek ZDARMA, poukázku na nákup v prodejně DATARTlístek do tomboly.

Před samotným promítáním je připravena bohatá tombola. Na vylosovaného šťastlivce čeká značkový notebook, mobilní nabíječka na cesty nebo USB náramky.

Začátek promítání je v Premier Cinemas v Praze a Teplicích od 15 hodin, v Olomouci již od 14 hodin. V rámci pohádkové neděle bude uvedena předpremiéra filmu LEGO BATMAN MOVIE, takže je naco se těšit a po skončení je navíc připraven bohatý doprovodný program v celém obchodním centru.

Součástí nedělního promítání je podpora dětí z dětských domovů ve spolupráci s organizací DEJME DĚTEM ŠANCI. Vysbírané telefony jsou určeny k ekologické recyklaci a za každých 100 ks odevzdaných telefonů věnuje společnost ASEKOL nový mobilní telefon dětem z dětských domovů!


Navigace:


Asekol:


Vyhledávání:


Darované mobily od roku 2008:

2 120

Sesbírané mobily od roku 2008:

131 402